תקנון אתר

טלקום פור יו בע”מ.
ח.פ 514315712

אתר זה
הינו בבעלותה המלאה של חברת טלקום פור יו בע”מ. כל מידע אשר מוצג באתר לרבות מידע על המוצרים באתר הינו רכושה הבלעדי של חברת טלקום פור יו בע”מ. התקנון מנוסח בלשון זכר למען נוחות הגולשים באתר ואין בכך לפגוע בבני המין אשר התקנון אינו מנוסח בלשונו. הנהלת החברה ו/או האתר שומרת את הזכות לשנות את תקנון האתר על פי שיקול דעתה הבלעדי.

א. תנאים ואחריות.

חברתטלקום פור יו ו/או מי מטעמה אינם יצרני המוצר/ים, ואינם נושאים באחריות תכונות המוצר או בטיבם, האחריות הבלעדית למוצרים הינם אחריות היבואן בישראל או בחו”ל ובכפוף לתעודת אחריות, בכל האמור לנושא האחריות החברה תפנה את הלקוח למוקדי התמיכה של החברה או היצרן. על חברת טלקום פור יו לא תחול אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף ו/או כל נזק אחר מכל סוג, בכלליות האמור לעיל, לרבות ומבלי לפגוע ו/או לדרוש דמי פיצוי או אובדן או נזק בגין השימוש, כולל אובדן רווחים או אובדן נתונים הקשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי המוצר או האתר, ו/או בגין עיכוב בשימוש או
באי יכולת להשתמש במוצרים, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים, שירותים, שרותי תוכנה,
כל מידע אחר, ו/או כל עילה אחרת, חברת טלקום פור יו או מי מטעמה לא יישאו באחריות לכל שימוש במרמה, בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין שיבוצע על ידי צד שלישי באמצעי התשלום שבוצע שימוש לשם ביצוע פעולות באתר.
חברת טלקום פור יו או מי מטעמה אינה אחראית להתקנה שהתבצעה על ידי הלקוח. במידה ובחרת לבצע התקנה כלשהי שלא מטעם החברה על פי שיקול דעת החברה תפוג האחריות למוצר הנרכש.
הפרטים האישיים שהוקלדו במערכת בעת ביצוע ההזמנה וכן פרטי הרכישה ישמרו במאגר החברה למעט פרטי כ”א או אמצעי תשלום אחר שנקלטו בעת ביצוע ההזמנה.
חברת טלקום פור יו מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוח לאף גורם אחר למעט לספקים וזאת רק לצורך השלמת פעולת הרכישה שבוצע באתר ולצורך ההזמנה.
נציין בזאת כי על פי חוק אין הלקוח חייב למסור לנו את פרטיו האישיים אך עם זאת לא נוכל להשלים  זמנה ללקוח ללא פרטים אישיים.
בכל מקרה “כח עליון”, הכולל תקלה ברשת האינטרנט, פעילות בלתי חוקית, תקלה במערכת הטלפוניה, או כל מערכת אחרת המשפיעה על הזמנת המוצר וכן באירוע בטחוני ו/או אבטחתי טלקום פור יו ו/או מטעמה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את המכירה.

ב. תשלום באתר

החיוב יתבצע מיידית עם קבלת ההזמנה באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרתם בעת ביצוע
ההזמנה, ע”פ המחיר שמופיע באתר בסמיכות למוצרים שהוזמנו, בתוספת הוצאות משלוח והכל כמפורט בדף המוצר. טלקום פור יו רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח מעת לעת.

ג. ביצוע ההזמנה

לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה באמייל בגין פרטי ההזמנה. לידיעתכם אישור זה אינו מחייב את חברת טלקום פור יו לספק את המוצרים שהוזמנו והאישור הינו הודעה בלבד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכות החברה. לאחר שהחברה תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי ויתקבל אישור מחברת האשראי
לביצוע הרכישה תיחשב ההצעה כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנתם באם הינם מצויים במלאי החברה ו/או המפיץ (ייתכן ובמקרים מסוימים המוצר אינו קיים במלאי עוד וע”כ ניצור קשר עם העל ההזמנה לצורך עדכון והצעת מוצר חלופי או ביטול הזמנה).
על מנת שנוכל לספק את המוצרים שהוזמנו, בעת ביצוע ההזמנה יש למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל ליצור עמכם קשר במידת הצורך. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי החברה . אם בעת ביצוע ההזמנה ימסרו פרטי זיהוי שגויים לא נוכל לספק את המוצרים שרכשתם. אם תחול טעות במחיר, בתיאור המוצר, או בכל פרט אחר, תהא החברה רשאית לבטל את רכישתך ולא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה. לידיעתכם הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז- 1977 ו/או בכל דין. באפשרות הלקוח לשלם בכ”א תקף ו/או בהעברה בנקאית .

ד. אספקת מוצרים פיזיים

זמני האספקה הינם במהלך ימות השבוע למעט ימי שישי שבת ערבי חגים וחגים, אספקת המוצרים תהיה בכפוף ליכולתם של חברות המשלוחים לספק את המוצרים ברחבי הארץ תחת מגבלות שונות כגון הגבלות ביטחוניות וכדומה, אספקת המוצרים אשר מוזמנים ע”י הלקוח בהזמנת דרך האתר הינה באמצעות חברות שליחויות, אין בעלי האתר או מי מטעמם אחראיים לשיבושים אשר יגרמו באספקת המוצרים, לחברת טלקום פור יו קיימת האפשרות לספק את המוצרים ע”י קבלן משלוחים חיצוני ו או פנימי וזאת על פי החלטות החברה ללא כל מתן דין וחשבון לגורם כזה או אחר או הודעה בנושא .במקרה בו לא תוכל לספק החברה את המוצרים ללקוח תחת מגבלות הזמן הנתון ניצור קשר עם הלקוח ותינתן ללקוח האפשרות להמתין למועד האספקה המאוחר יותר ע”י החברה או לחלופין לבטל את ההזמנה ללא גביית דמי ביטול .
ככלל יש להבהיר כי לא יינתן פיצוי כספי בגין איחור במשלוח.
באם קיים מחסור במלאי מהמוצרים אשר הוזמנו, החברה תיצור קשר עם הלקוח/מבצע ההזמנה על מנת להציע מוצר חלופי, באם יבחר הלקוח בביטול עסקה חברת טלקום פור יו תזכה את הלקוח בגין הרכישה ללא כל עלות מצד הלקוח בגין ביטול העסקה.

ה. ביטול עסקה

לאניתן לבטל עסקה במקרה שהמוצר נפתח, היה בשימוש, ו או שאינו באריזתו המקורית.
הודעה בגין ביטול עסקה תימסר באמצעות הטלפון / במייל ובאישור מטעם חברת טלקום פור יו בלבד.
ניתן לבטל עסקה עד 7 ימי עסקים מיום מקבלת המוצר .
בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ייגבו דמי ביטול בשיעור של 2.5%. בעת ביטול עסקה יצטרך הלקוח להחזיר את המוצר/ים כשהוא בשלמותו וסגור באריזתו המקורית למחסני החברה בתאום מראש בלבד, יש לציין כי הוצאות המשלוח חלות על הקונה בלבד!
בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי ו/או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול. כספו של הצרכן יוחזר לו תוך 14 ימי עסקים מעת קבלת הודעת הביטול. שילוח המוצר יוחזר על חשבון החברה.

דילוג לתוכן